Nejvýznamnější partneři

ČSOB Pojišťovna

www.csobpoj.cz

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovnou nabízející celou řadu životních i neživotních pojištění pro fyzické i právnické osoby. Objemem předepsaného pojistného se řadí na 4. místo mezi všemi pojišťovnami českého trhu. Její členství v silné finanční skupině ČSOB zajišťuje klientům komplexnost a kvalitu poskytovaných služeb srovnatelnou se zeměmi EU.

 
 

Remoex

www.remoex.cz

Léta praxe v oboru, tým zkušených profesionálů a desítky úspěšně zrealizovaných projektů, to je REMOEX. Předmětem činnosti společnosti je poměrně široké spektrum aktivit, vztahujících se k mnoha oborům a to jak sféry komerční, tak i nezávislé a v neposlední řadě i charitativní. Třemi základními pilíři širokého záběru firmy jsou sport, kultura a marketing, a to ve vzájemném propojení, což klientům společnosti přináší ucelený komplex služeb „v jednom balíčku“. Od prvotní myšlenky, přes zpracování marketingového plánu akce, námětu, scénáře, dramaturgie a následné produkce, včetně technického zabezpečení a mediálního zviditelnění. REMOEX se specializuje i na servis pro sportovní kluby, napomáhání jejich reklamní činnosti a propagaci klientů portfolia právě prostřednictvím sportovních akcí, se zaměřením na cílovou skupinu produktů konkrétní firmy. Neoddělitelnou součástí této unikátní marketingové strategie jsou přirozeně i realizace eventů, grafických návrhů a tisků, rádio a TV spotů, tiskové a elektronické reklamy a public relations. Bohaté zkušenosti našeho týmu při pořádání ať už sportovních akcí, turnajů a závodů, či koncertů, turné a festivalů, doplněné o marketingové zázemí a mediální podporu, jistě zvednou i vaši prestiž…

 
 

MIROS

www.miros-pce.cz

MIROS dopravní stavby, a. s. Dominantním předmětem činnosti jsou dopravní stavby, vodohospodářské stavby, pozemní stavitelství, logistika, recyklace stavebních materiálů a nově i těžba písku.

 
 

Changhong

www.changhongeurope.com

 
 

M-STAV CZ

 
 

Netfirmy

www.netfirmy.cz

Společnost netfirmy.cz je provozovatelem regionální internetové databáze www.netfirmy.cz, která se stala jedním z nejpoužívanějších a nejobsáhlejších zdrojů informací o firmách jak ze soukromého, tak i státního sektoru v teritoriu Východních Čech – Královéhradeckého a Pardubického kraje. Naleznete zde přehledně seřazené informace podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru kraje a konkrétního regionu.

 
 

Blažek

 
 

Tecam

 
 

Aitcom