neděle 25.3.2018
Oceláři Třinec 8:1 Oceláři Třinec
Kompletní rozpis
+
Ohlasy k zápasu
25.3.2018

Marek Trončinský: Makáme, musíme být pozitivní

 
 
PARDUBICE — Téměř sedmnáct minut odehrál obránce Marek Trončinský v pátečním utkání s Olomoucí. Ve druhé třetině se mu nepovedlo zabránit Petru Strapáčovi ke skórování, ve třetí po jeho střele vzduchem vyrovnal Tomáš Rolinek na 1:1.

„My jsme si v kabině říkali, že nikdo nic nevypustil. My makáme, musíme zůstat pozitivní, nehrajeme špatně, snažíme se jít tomu naproti, i když se nám občas nedaří. Nikdo se na nic nevykašlal,“ prohlásil po jednobodové porážce 1:2.

Olomouc otevřela brankový účet zápasu v čase 25:02. „Když někdo ujíždí, nechci mu vyloženě skákat pod nohy, snažil jsem se mu nadzvednout hokejku a v poslední chvíli jsem se zaklínil. Milan Klouček to nečekal, puk mu nějak podjel, nebo jsem mu to tam pinknul, byla to těžká situace,“ vrátil se k úvodní trefě Hanáků.

Dynamo srovnalo v 54. minutě. „Říkali jsme si, že všechny střely budeme pálit nahoru, místo toho jsme všechny dávali po ledě. Nevím proč. Petr Sýkora říkal, že mu to dnes nešlo zvednout, já to zkoušel taky vrchem, nějak se to pak poodráželo. Tomáš Rolinek nám pak říkal, že jejich brankář kotouč na betonu. Takhle on ho pak dorachá do brány – tohle potřebujeme!“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Sdílej článek!