Ptejte se: Dotazy na klub

Na Vaše dotazy budou odpovídat zástupci serveru www.hcdynamo.cz . Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Dovolujeme si vás požádat, abyste v této sekci pokládali pouze otázky směřující na redakci webu. Ostatní příspěvky budou z důvodu znepřehlednění rubriky vymazány.

Z důvodu častého pokládání neslušných příspěvků na adresu klubu a jejich pracovníky jsou zobrazovány pouze odpovědi.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 9107 odpovědí v této kategorii celkem.


Petr Śtěpánek 11.2.2018, 21:27
Dobrý den.
na můj dotaz ohledně špatné úrovně mládeže v Pardubicích, potažmo v pardubickém kraji vzhledem k výsledku zimní olympiády mládeže jste mi odpověděli jedním z tímto důvodů, cituji: ”Jedním z nich je počet obyvatel, druhým je počet nominovaných hráčů z oddílů, které hrají v extralize mladšího dorostu v daném kraji. V našem je jediným HC Dynamo Pardubice, v jiných krajích jich je více, proto mají základnu pro postavení hokejového týmu jinou.” Mno, tak se chci zeptat, který další jiný klub hraje extraligu mladšího dorostu v KH kraji kromě Hradce Králové a o kolik moc více obyvatel má KH kraj oproti pardubickému ? Odpovím vám sám. KH kraj má také jediný klub v extralize mladšího dorostu a počet obyvatel je větší o pár desítek tisíc oproti pardubickému. Přesto KH kraj skončil na olympiádě třetí! Takže prosím vás zanechte příště takových alibistických odpovědí a výmluv. S pozdravem
P.Stepanek

Odpověď:
Dobrý den, ve svém příspěvku jste zcela vytrhal některé jeho pasáže z celkového kontextu. Pokud chcete srovnávat úroveň mládeže v obou krajích třeba skrze jejich umístění v mládežnických extraligách, tak Dynamo je na tom lépe u juniorů (v celkovém součtu získaných bodů) i starších dorostenců, naopak Mountfield má lepší výsledky v letošní sezoně v kategorii mladších dorostenců.

Pavel M (mikula.p@seznam.cz) 11.2.2018, 08:06
Dobrý den, dlouho nehrál Ján Sýkora. Je dlouhodobě zraněný?

Odpověď:
Dobrý den, Ján Sýkora nehrál a nehraje ze zdravotních důvodů.

Martin 10.2.2018, 20:06
Dobrý večer,
Chtěl bych se zeptat kdy bude nějaká autogramiáda A týmu?

Odpověď:
Dobrý den, autogramiádu hráčů A týmu uspořádáme v blízké době – rádi budeme informovat.

Karel 10.2.2018, 20:05
Dobrý večer,
chci se zeptat jak to vypadá s hráči na příští sezonu?
Myslím hráče: Petr Sýkora, Tomáš Rolinek, Marek Trončinský a Rosta Marosz?

Díky za odpověď


Odpověď:
Dobrý den, všemi Vámi zmiňovaným hráčům končí smlouvy k 30. dubnu 2018. Jednání s jejich agenty o možnosti prodloužení vzájemné spolupráce probíhají.

Honza 8.2.2018, 17:53
Dobrý den, Ján Sýkora je zraněný ? A jak to vypadá s možností, že ho letos uvidíme ještě na ledě ? Díky za info

Odpověď:
Dobrý den, Ján Sýkora je na marodce, po reprezentační přestávce by mohl zasáhnout do hry.

Tereza95 7.2.2018, 18:34
Dobrý den chtěla jsem se zeptat kde přesně je nová stěna dynama a jak dostat někoho na obrazovku při narozeninách? Děkuju

Odpověď:
Dobrý den, nová stěna je ve vchodu na sekretariát klubu. Narozeninové přání prosíme zašlete panu Petru Cejpovi z marketingového oddělení klubu.

Michal (sami76@post.cz) 7.2.2018, 13:31
Jsem srdcař Pardubického Dynama už od mala.Chodím na hokej už spoustu let a co tady dokázalo vedení trenérského tria tak před nimi smekám.Ted ještě vyhrát v Olomouci za 3 body a potom v klidu odpočívat na 6 příčce v hiokejové pauze.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za vzkaz. V Olomouci to bohužel nevyšlo, čekají nás ještě tři těžká utkání po reprezentační přestávce.

JOSEF (josev07@seznam.cz) 7.2.2018, 00:05
Dobrý den.Sem váš fanda 30 let.poprvé sem k vám jezdil když chytal Hašek,v loni na všech zápasech baráže,po 2 kole sem v davu zaslech 2 liga taky liga,to sov špatní fanoušci,určite to byli pardubáci a mněly by svůj klub potporovat,PARDUBICE vždycky hráli hockey na úrovni,cítím kdy klub potřebuje pomoc a proto chci jet na poslední zápas v základní části s maunfildem HK.chci se zeptat,sou vstupenky do kotle volní,bez karty dynama?Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, vstupenky na Jižní tribunu jsou k mání pro všechny fanoušky, tedy i pro naše příznivce, kteří nevlastní kartu DYNAMO.

Jarda 6.2.2018, 10:50
Dobrý den,
na zápas s HK jsou uvolněné do prodeje všechny vstupenky nebo je budete uvolňovat postupně jako tomu bylo předchozí derby?
Díky

Odpověď:
Dobrý den, ticketing na derby s Mountfieldem HK běží ve speciálním režimu, v tuto chvíli je uvolněna výrazná většina vstupenek.

Pavel 5.2.2018, 18:44
Dobrý den, našel jsem permanentku. Je u vas vedena pod osobni identifikaci, aby se mohla dostat do správných rukou?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu. Ideální bude poslat fotografii této permanentky na info@hcdynamo.cz.


Další stránky
123456>>